Серьёзный спорт — это война минус убийство. Джордж Оруэлл
Серьёзный спорт — это война минус убийство. Джордж Оруэлл
Размышляя над ответами полученными в комментариях к моему посту в Фейсбук — Что ответить Эльбрусу? понял, что собственно и не удивительно и старо как мир — сколько людей, столько и мнений или у каждого своя правда. Пословиц и поговорок можно привести очень много на эту тему…

И я решил сделать так:

  1. Привести доводы спора, в смысле о том с чего всё началось (чтобы всё по месту было)
  2. Провести опрос относительно фразы одного известного писателя

И в итоге попробовать понять — почему мы думаем так, как мы думаем.

Итак поехали…

Эльбрус Тадеев
Эльбрус Тадеев

Ельбрус Тадеєв про бойкот турнірів у Росії: Більш ідіотських рішень поки в житті не бачив

Спортивні збірні України не мають бойкотувати турніри, що проводяться у Росії. Про це заявив президент Асоціації спортивної боротьби України Ельбрус Тедеєв. «Це така збочена політика — хто наввипередки швидше прийме більш ідіотське рішення. Ми вже обігнали древніх людей за своєю безглуздістю, ті зупиняли війни заради спортивних змагань», — сказав він. «Нинішні українські політики все роблять навпаки — більш дурних рішень я поки в своєму житті не бачив. І такі рішення спускаються зверху — від литовців, американців, яких нам нав’язали і які займають керівні крісла в високих кабінетах», — зазначив Тадеєв.

На питання, чи поїде українська команда на чемпіонат Європи до Каспійська, Тадеєв відповів: «Ні не поїдемо, якийсь Джон за нас вирішив, і ми не поїдемо. А те, що на підготовку витрачені мільйони, це нікого не цікавить». «Хто за це відповість? Річ у тім, непатріотично брати участь в змаганнях у Росії. А підняти в Росії на п’єдесталі прапор України, це що, непатріотично?», — зазначив він. «Хлопці роками готувалися, зализували травми, хотіли взяти реванш за попередні поразки, це теж нікого не цікавить. І приймає таке рішення якийсь Вася, який краплі поту ні разу не пролив на тренуваннях», — заявив Тадеєв.

«Абсолютно політичне рішення, а наше міністерство вимушене підкорятися. Спалюють всі мости, щоб обрізати будь-які контакти між братніми народами», — цитує Тадеєва Советский спорт.

Раніше була інформація, що збірна України не поїде на етап Кубка світу в Росію.

Крім того, стало відомо, що збірна України також бойкотуватиме етап Кубка IBU в Ханти-Мансійську.champion.com.ua

Само решение не участвовать в этапе Кубка мира в Тюмени:
Игорь Жданов
Игорь Жданов

Збірна України з біатлону не братиме участь на етапі Кубка світу в Тюмені.

Про це заявив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. «Сьогодні мав зустріч із президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Обговорювали ситуацію, яка склалася навколо проведення останнього етапу Кубку світу з біатлону.

Держава не має права втручатися у діяльність спортивних федерацій, як окремих громадських організацій. Але всі правила мають виключення. Бо йдеться про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі у сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил. Було прийнято спільне рішення — збірна України не буде брати участь у дев`ятому етапі Кубку світу у Тюмені», — підсумував Жданов. Раніше повідомлялося, що збірна Україна візьме участь в етапі Кубку світу у Росії. champion.com.ua

И мнение Джорджа Оруэлла — английского писателя и публициста:
George Orwell
George Orwell

Серьёзный спорт не имеет ничего общего с честной игрой. Серьёзный спорт — это война минус убийство.wikiquote.org

Ну и сам опрос:

Спорт - это война или не война?

Посмотреть Результаты

Загрузка ... Загрузка ...